نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
برانکو در جشن تولد علی پروین:نام پروین،بزرگترین نام فوتبال ایران است


تاریخ: ۱ مهر ۱۳۹۴

برانکو ایوانکوویچ یکی از مهمانان حاضر در مراسم جشن تولد علی پروین بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سرمربی پرسپولیس در پایان مراسم جشن تولد علی پروین در جمع خبرنگاران درباره بازی روز جمعه پرسپولیس مقابل تراکتورسازی حرف زد و گفت:«برای این بازی یک سری مشکلات داریم.حاتمی محروم است،نوروزی و کفشگری مصدوم هستند، احمد نوراللهی هم مشکلاتی دارد اما با تمام این مشکلات در بازی با ملوان بازیکنان نیمکت‌نشین ما ثابت کردند که کیفیت لازم را برای حضور در ترکیب اصلی دارند. »

خبرنگاری به او گفت که پرسپولیس 5 سال است در تبریز تراکتورسازی را شکست نداده که او این واکنش را نشان داد:«این می‌تواند انگیزه مضاعفی برای بازیکنان ما باشد تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم. از تراکتورسازی آشنایی کامل داریم و می‌دانیم 3-4 سال است که در رده‌های بالای جدول قرار داشته است. این تیم سال گذشته می‌توانست به مقام قهرمانی لیگ برسد اما کارت قرمز تیموریان باعث شد با بدشانسی قهرمان نشود.»

سرمربی پرسپولیس درباره حضورش در مراسم جشن تولد پروین هم گفت:«باعث افتخار من بود که به این مراسم دعوت شدم.فوتبال ایران بازیکنان بزرگی مانند دایی، کریمی، هاشمیان، میناوند و مهدوی‌کیا را داشته اما باید قبول کنیم که بزرگترین نام فوتبال ایران علی پروین است. به خاطر همین خوشحالم که در جشن تولد او شرکت کردم، این نشان می‌دهد که من عضوی از خانواده پرسپولیس هستم تیمی که پروین بهترین سال‌هایش را در آن گذرانده است. »

خبرنگاری به او گفت که آیا می دانید علی پروین در کل رابطه خوبی با مربیان خارجی ندارد که او این واکنش را نشان داد:«شما جوان هستید و شاید نمی‌دانید اما پروین قبل از هر چیزی انسانی بزرگ و دوست‌داشتنی است. او به کیفیت و دانش تمام مربیان چه ایرانی و چه خارجی احترام می‌گذارد. من اولین بار 15 سال پیش پروین را دیدم و از همان زمان ارتباط خوبی بین ما برقرار بود.»

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا برای پیدا کردن حاشیه امنیت به تولد پروین آمده است، گفت: به خاطر احترام به پروین به این مراسم آمدم با این مسائل حاشیه‌ای خودم را درگیر نمی‌کنم. وظیفه من و کادرفنی این است که به بهترین نحو کار کنیم این مسئله را در بازی‌های ما می‌بینید. در تمام مسابقات از حریفان خود بهتر کار کردیم و این مسئله تضمین این نیست که همیشه باید خوب نتیجه گرفت. همه بازیکنان مثل مهدی طارمی، علی کریمی و ... که برخی بازی‌ها بهترین بازیکن هستند و گاهی هم  کیفیت خوبی ندارند. این مسئله برای مربیان هم وجود دارد چه ببریم چه ببازیم باید بهترین کیفیت را داشته باشیم و رفته رفته بهتر شویم.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=13070&tab=rooz