نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
این ره که میروید به درک ختم می شود
تلاقی(سالم رضوانی)


درپاسخ به اهانت سایت بالاترین به محضر رسول الله(ص)وامام حسین(ع)

      راستی چه بر سر مدعیان خط امام و محافظان انقلاب اسلامی آمده که در تابلو اعلانات مرحوم فتنه( بالاترین ، کلمه و ...) نه تنها با نظام و امام و انقلاب می ستیزد ، در جدید ترین اقدامات براندازی و جنگ نرم  اقدام به اهانت به  حضرت محمد (ص) و حضرت امام حسین ( ع)  کردند تا به شبهات ما مبنی بر ضد نظام بودن و ضد ولایت بودن آقایان ضد اسلام بودن و مشرک بودن نیز اضافه شود.

فراموش نمی کنیم دلایل حضور آقایان در انتخابات را که به گفته ی خودشان احساس خطر بود و چقدر ساده انگاری کردیم که فکر کردیم احساس خطر شان برای مردم و انقلاب و یا لا اقل برای اسلام است ولی با شاهکار جدید آقایان در بنگاه دروغ گوئی ودروغ پراکنی به یقین رسیدیم که ترس آنها ، احساس خطر برای اربابان یو اس ای و صهیون بوده.

حالا می فهمم تعبیر بی نظیر ابن عباس مفسر قرآن را که نفاق را به حرکت مورچه ای سیاه بر سنگ سیاه در شب سیاه تعبیر می کرد.

سیر نزولی انقلابی ها ی 58 به دنیا زدگان دهه 60 و اصلاح گران انقلاب در دهه 70 و دشمنان انقلاب و ولایت در سال 88 که اخیراَ با پیوستن به صف توهین کنندگان به پیامبران و امامان ،خود را از دایره دین  نیز خارج کرده و مثل اینکه مورچه ی سیاه این پازل حالا به گاو پیشانی سبزی تبدیل شده که دیگر نمی توان آن را مخفی کرد.

احساس من از شرایط فوق این است که با سرعتی که آقایان لیدر، شعارهای اعتقادی خود را به هراج گذاشته اند و در طول یک سال و اندی از یک مسلمان مومنِ متعهدِ خدوم به یک ضد ولایت ، ضد انقلاب توهین کننده به انبیاء و اولیا تبدیل شدند به سرعت منکر نبی و امام وخدا و خودشان می شوند.

وظیفه ی خود میدانم نکاتی چند را هم خطاب به آقایان و رهبران فتنه سبز مرحوم بگویم.

1. به یاد بیاورید آقایان که دلیل اعتماد مردم به شما انتصاب شما به همین ذوات مقدسه انبیاء و ائمه بزرگوار است که اکنون در سایت های منتصب به شما علناَ مورد هتک قرار می گیرند.

2. شنیده بودم که روزی گفته بودی با تمام قوا باید جلوی اسرائیل ایستاد و شاید این تصور که شما هنوز اعتقاد به دشمنی با اسرائیل و امریکا دارید دلیل استقبال مردم در سال 88 از شما بود ولی الان بین تو و جونز یهودی قرآن سوز هیچ تفاوتی نیست زیرا تو هم مثل عروسک خیمه شب بازی با حرکت دست آنها حرکت میکنی.

3. آقایان فقط برای چند دقیقه با خود بنشینید و به دور از تعصب فکر کنید ببینید!

 آیا واقعاَ احساس خطری که دم می زدید احساس خطر برای چه و که بود ؟

آیا مردمی که عکس امام را پاره کردند و در روز عاشورا حرمت شکستند واقعا مردم خدا جوی بودند ؟

آیا اگر امام بود الان جرات می کردید در محدوده ی  جماران آفتابی بشوید ؟

آیا حب دنیا و به به و چه چه ارباب غربی می ارزد که بساط توهین به رسول خدا (ص) و حضرت اباعبدا...(ع)راپهن کنید.  

آقایان توجه داشته باشید این ره که می روید به درک ختم می شود و لا غیر.

http://talaghii.blogfa.com

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=138&tab=weblog