نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
من از احمدي نژاد شكايت دارم!
باید کاری کرد


من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه با اجراي هدفمند شدن يارانه ها ديگر نانواها آرد شركت هاي پدرم را نمي‌خرند؛ مي‌گويند بي كيفيت است، مشتري هايمان ميپرند. آخر كسي نيست بگويد پدر من چه گناهي كرده است. اصلأ پدرم هيچ، به فكر نون‌خشكي‌ها و نمكي‌ها نيستي كه ديگر نان خشك گير نمي‌آورند؟!

من از احمدي نژاد شكايت دارم، او به چه حقي اتومبيل خود را  براي كمك به مسكن مدد جويان بهزيستي به حراج گذاشته؟ لابد مردم انتظار دارند پدرم من هم ماشين 60 ميليوني خود وهم ماشين 50 ميليوني من را براي كمك به مردم بفروشيم؟!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه ديگر با اجراي هدفمند كردن يارانه ها من نميتوانم آب استخر خانه‌يمان را هر هفته عوض كنم!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه به اسم عدالت مسئولين را عوض ميكند و ميگويد نياز به تغيير داشت؛ آخر فكر نمي‌كنيد كه  محبوبيتتان كمتر ميشود؟! ميخواهي بگويي اگر حق را ببيني نميتواني سكوت كني؟ ميخواهي بگويي منافع ملي مهم تر از منافع شخصي و محبويت است؟ برو آقا! ما خودمون ذغال فروشيم!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه به دليل رسوا كردن عده‌اي و رسوايي اخبار رسانه‌هاي غربي ،مخاطبان شبكه هايي را كه پدر من سرمايه گذار آن بود كم و بي اعتبار كردد.
مثلا در برنامه اي كه پدرم مديرش بود ما مي‌گفتيم كه در ايران زن ها نمي‌توانند از خانه‌هايشان بيرون بياييند، ولي شما براي لجبازي با ما يك زن را وزير ميكني بي انصاف!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه پرستيژ خبرنگاران حرفه‌اي رسانه‌هاي غربي را رعايت نمي‌كند، سوال آنها را با سوال جواب مي‌دهد و خبرنگار با سابقه، لال‌موني مي‌گيرد. نمي‌گوئيد آن خبرنگار را از كار بيكار مي‌كنيد؟ او به هزاران اميد و پاداش براي به چالش كشيدن تو آمده بود! فكر زن بچه اش نيستي بي رحم!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه مانند اوباما رئيس جمهور آمريكا، قانون همجنس گرايي را براي نظاميان امضا نمي‌كند. مگر نمي‌گوئيد آزادي است پس كو!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه مدام به فكر آيندگان است. من همكنون رفاه مي‌خواهم،آخر اگر من بچه دار نشوم، آينده گان به درد عمه ام مي‌خورد!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه با غني كردن شهرستان‌ها و نقاط دور دست به آب،برق،گاز،تلفن،مدرسه،بيمارستان،ورزشگاه،اشتغال و مسكن از مهاجرت جوانان شهرستاني براي حضور در تهران جلوگيري كرد تا جمعيت تهران افزايش پيدا نكند و در اين صورت ديگر پدر من به بهانه تراكم جمعيت نتواند پول بگيرد و طرح كاهش جمعيت در تهران را ارائه كند.

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه او شأن رياست جمهموري را شکست و با مردم کوچه و بازار ، جوانان و پيران روستايي هم صحبت شده.

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه او به جامعه پزشكي را به مسخره گرفته است و به جاي  روزي 8 ساعت استراحت مفيد در روز فقط 5 ساعت استراحت مي‌كند و مابقي را به کار مشغول است. شايد برخي خام انديشان گمان کنند که اين کار پسنديده است و جاي گله نيست. اما بايد به آنها يادآوري کنم کسي که در مسند رياست جمهوري است وقتي بدين گونه فعاليت کند پس از مدتي به اين نتيجه مي‌رسد که وقتي مسئولين مي توانند 19 ساعت کار کند، چرا نکند؟ پس بايد پدر من 19 كار كند!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه او هيچ اعتقادي به صنعت گردشگري ندارد، به خارج مي رود، از اين جلسه به آن جلسه سفر استاني مي‌رود، از اين شهر به آن شهر فقط سخنراني و جلسه و ديدار و ...آيا نبايد به عنوان يک مسئول حداقل در ايام نوروز به گردشگري ارج نهاده و در ويلايي در شمال يا کيش و يا ...اقامت گزيند؟

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه در مطبوعات خواندم که طبق بررسي يک مرکز تحقيقاتي، توهين مستقيم به رئيس جمهور در رسانه‌ها در مورد دو رئيس جمهور سابق تنها به تعداد انگشتان دست اتفاق افتاده است. اما در مورد شما تا چند ماه پيش، بيش از هزارو پانصد بار. ياد بگيريد! فضا را مثل گذشتگان آزاد بگذاريد تا رسانه ها حرف بزنند، اگر نگذاريد حرف بزنند آنها مجبور مي شوند توهين کنند!!!
(البته اين آمار براي چند سال پيش است)

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه وامهايي را كه براي برج سازي پدرم بود را قطع كرد و وام آنها را به کشاورزان و دامداران و بيکاران داد!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه شنيده‌ام فرزندش را به سربازي فرستاده، او که نمي تواند براي فرزندانش کاري بکند و او را به سربازي نفرستد، چطور بايد از او انتظار داشت که براي ملت ايران کاري انجام دهد؟

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه به مردم خيانت كرده‌، از جمله اين خيانت ها بالابردن سطح توقعات مردم است. دولت، کار را به جايي رسانده که مردم آن روستاي دور افتاده ، آب آشاميدني بهداشتي مي خواهند و مردم آن منطقه براي فرزندانشان شغل طلب مي کنند!! آقاي رييس جمهور در کجاي دنيا سراغ داريد مردم بيمارستان و راه بخواهند؟!

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه مي‌خواهيد رئيس جمهورهاي گذشته را كنف كند. مگر قرار است همه کارهاي بزرگي که نياز کشور است در دولت شما اتفاق بيفتد؟ طرح هدفمند كردن يارانه‌ها، طرح سهميه بندي بنزين، طرح سهام عدالت، خود كفايي در بسياري از محصولات، پيشرفت هاي علمي پزشكي نظامي و.. وهزاران طرح هايي که گذشتگان آرزوي آن را داشته اند و انجام نداده اند، به چه معناست؟ مي‌خواهيد رئيس جمهورهاي گذشته را كنف كنيد!حالا كه چي! واقعا كه!!
 
من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه همه آمارهاي شما به گونه‌اي مشکل دارد؟ همه طرح هايي که اجرا کرده‌ايد، حتي عددهايي که بانک جهاني در مورد رشد توليد ناخالص داخلي، افزايش ميزان خصوصي سازي،افزايش رشد اقتصادي، افزايش فعاليت هاي عمراني و.. داده است مشکل دار است. آمارهاي شما فاقد اعتبار است، خودتان را اصلاح کنيد! هر چيزي که به نحوي به شما ارتباط پيدا کند فاقد ارتباط است. البته بي‏انصاف نيستيم ضعف ها را مي بينيم و حتي آن را برجسته هم مي‌کنيم.

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه شنيده ام زمانيكه شهردار بوده از خانه برايش ناهار مي‌بردند و غذاي شهرداري را نمي خورد، اين کار نشانه چيست؟ آيا جز استثمار کردن و ناديده گرفتن حقوق زنان چيز ديگري است؟ بيچاره همسرتان که بايد صبح زود بيدار مي‌شد و غذا را آماده مي‌کرد و لابد تا شب هم منتظر مي‌ماند تا ظرف نشسته را به خانه بازگردانيد و بشويد، البته اين سرنوشت غمبار و محتوم زن ايراني است. چگونه مي توان از شما انتظار دفاع از حقوق زن را داشت؟

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه از زمان رياست جمهوري او سفرهاي خارج از كشور خانواده ما كم شده است.

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه ديگر در برنامه‌هاي ماهواره به جاي فيلم‌هاي قشنگ مدام اسم احمدي نژاد را مي‌آورند.

من از احمدي نژاد شكايت دارم چرا كه  او نظم را به هم زده است وبرخي از برنامه‌ها را كه قرار بود در چشم انداز بيست ساله تمام شود، طي 7سال تمام كرد!

اين شكايتنامه ادامه دارد...


من از احمدي نژاد شكايت دارم.البته اين تنها شكايت شخص من نيست .من ترسي ندارم كه خودم را معرفي كنم من پسر ......هستم.يكي از طلبكاران انقلاب

اين شكايت نامه را خيلي ها امضا كرده اند.
جمعيت طلبكاران انقلاب، ستاد مبارزه با هر كسي غير از احمدي نژاد، ستاد پيگيري فاصله طبقاتي، انجمن حمايت از سلطنت طلبان، حزب جمهوري فقط ايراني، بنياد حمايت از مردم مظلوم اسرائيل، سايت‌هاي خبري سكوت نيوز،حزب باد نيوز، بي‌بصيرت آنلاين، فقط بكوب نيوز، و اهالي روستاي فتنه آباد و تفرقه‌شهر در استان ايراني ايراني نخر.

آيا اين همه دلايل و امضا براي محاكمه احمدي نژاد كافي نيست؟

ما از قوه قضائيه انتظار داريم تا در اسرع وقت جلسه دادگاه احمدي نژاد را در ملأ عام برگزار كند.

http://bayadkarikard.blogfa.com

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=221&tab=weblog